KOBANÊ direnişinin belgesel gösterimi ve yaşanılanların anlatılacağı etkinliğe davet…

----  DAVET!  ---- KOBANÊ direnişinin belgesel gösterimi ve yaşanılanların anlatılacağı etkinliğe davet… TARİH : 29 Kasım 2014 Cumartesi  Saat: 17.00 ADRES : Zürih Demokratik Kürt Toplum Merkezi Lokali           Letzigraben 165, 8047 Zürich İsviçre Demokratik Güç Birliği olarak DAİŞ in Kobane’ye saldırdığı andan itibaren Kobane’ye sahiplenmiş ve İDGB bileşeni kurumlar olarak her türlü maddi ve manevi yardımlarda bulunmuştur. DAİŞ’in Kobane’ye saldırdığı andan itibaren, Zürih Anşist grublar içinde yer alan bir arkadaşımız iki ayı aşkın bir süre içinde Kobane direnişine destek vermek amacıyla orada olmuş ve orada yaşanılanları bir belgesel olarak kaydetmiştir. Kaldığı bu süre içinde çektiği görüntüler özet (Belgesel) haline getirilen “Kobane Direnişi’nin Belgeseli” ve kaldığı süreçte yaşanılanlarını özetle bizlere aktaracağı praoğrama tüm halkımızı davet ediyoruz. BİJÎ BERXWEDANA KOBANÊ! TARİH : 29 Kasım 2014 Cumartesi  Saat: 17.00 ADRES : Zürih Demokratik Kürt Toplum Merkezi Lokali           Letzigraben 165, 8047 Zürich İDGB - İSVİÇRE DEMOKRATİK GÜÇ BİRLİĞİ

—- DAVET! —-

KOBANÊ direnişinin belgesel gösterimi ve yaşanılanların anlatılacağı etkinliğe davet…
TARİH : 29 Kasım 2014 Cumartesi Saat: 17.00
ADRES : Zürih Demokratik Kürt Toplum Merkezi Lokali
Letzigraben 165, 8047 Zürich

İsviçre Demokratik Güç Birliği olarak DAİŞ in Kobane’ye saldırdığı andan itibaren Kobane’ye sahiplenmiş ve İDGB bileşeni kurumlar olarak her türlü maddi ve manevi yardımlarda bulunmuştur.

DAİŞ’in Kobane’ye saldırdığı andan itibaren, Zürih Anarşist( Karakok Otonomu) gruplar içinde yer alan bir arkadaşımız iki ayı aşkın bir süre içinde Mahser koyu ve Pirsus da Kobani direnisine destek vermis  ve orada yaşanılanları bir belgesel olarak kaydetmiştir. Kaldığı bu süre içinde çektiği görüntüler özet (Belgesel) haline getirilen “Kobane Direnişi’nin Belgeseli” ve kaldığı süreçte yaşanılanlarını özetle bizlere aktaracağı praoğrama tüm halkımızı davet ediyoruz.

BİJÎ BERXWEDANA KOBANÊ!

TARİH : 29 Kasım 2014 Cumartesi Saat: 17.00
ADRES : Zürih Demokratik Kürt Toplum Merkezi Lokali
Letzigraben 165, 8047 Zürich

İDGB – İSVİÇRE DEMOKRATİK GÜÇ BİRLİĞİ

Reklamlar

Bir Yanıt to “KOBANÊ direnişinin belgesel gösterimi ve yaşanılanların anlatılacağı etkinliğe davet…”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: