Nikos Romanos, Yunanistan devletine geri adım attırdı!

6 yıl önce polis tarafından katledilen anarşist Alexis'in arkadaşı olan, tutsak bulunduğu cezaevinde yaklaşık 30 gündür açlık grevinde olan, bu sabah da susuzluk grevine başlayan anarşist tutsak Nikos Romanos, Yunanistan devletine geri adım attırdı!

Nikos'un susuzluk grevinin ardından, Yunanistan'ın birçok yerinde işgal çağrıları yapılınca, Yunanistan devleti geri adım atarak, Nikos Romanos'un elektronik kelepçe takılarak denetimli olarak salıverilmesine karar verdi. 

Nikos'u ve birçok devrimciyi tutsak alarak iktidarlara karşı mücadeleyi sonlandırabileceğini zanneden devletlere karşı, Devrimci Yürekler Yıkılacak Hücreler!

#NRomanos

Kaynak: Anarşi Haber

6 yıl önce polis tarafından katledilen anarşist Alexis’in arkadaşı olan, tutsak bulunduğu cezaevinde yaklaşık 30 gündür açlık grevinde olan, bu sabah da susuzluk grevine başlayan anarşist tutsak Nikos Romanos, Yunanistan devletine geri adım attırdı!

Nikos’un susuzluk grevinin ardından, Yunanistan’ın birçok yerinde işgal çağrıları yapılınca, Yunanistan devleti geri adım atarak, Nikos Romanos’un elektronik kelepçe takılarak denetimli olarak salıverilmesine karar verdi.

Nikos’u ve birçok devrimciyi tutsak alarak iktidarlara karşı mücadeleyi sonlandırabileceğini zanneden devletlere karşı, Devrimci Yürekler Yıkılacak Hücreler!

‪#‎NRomanos‬

Kaynak: Anarşi Haber

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: